Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament Villa Estera, Biograd na moru

Përshkrimi

Natyra ka qene bujare të Biograd, me vendndodhjen e saj iedalen në mes të bregdetit Adriatik, i rrethuar nga pesë parqe kombëtare, Plitvicës, Krka, ka shkaktuar, Paklenica dhe Velebit dhe 2 parqe natyrore - dhe Vrana liqenit dhe Telascica, si dhe qytetet historike të Zadarit, Shibenik, Trogir Split, ajo është një vend i përkryer për pushimet tuaja në Kroaci! Afër Biograd janë dy aeroportet ndërkombëtare - Zadar (30 km) dhe Split (100 km); Ne jemi të lumtur për të organizuar transferimin tuaj nga aeroporti, sipas kërkesës. Duke notuar në det kristal e qartë në plazhet e cila u përhap në hijen e pyjeve me pisha të lashta janë të vendosura, vetëm CCA. 100 metra nga qendra e qytetit. Tradita e pasur me argëtim kulturore dhe sportive ngjarjeve të ndryshme janë vetëm disa nga arsyet për zgjedhjen e Biograd si një destinacion për pushime tuaj. Ka shumë mundësi për sportet rekreative: vela (ka 2 marina detare), Janjić, kayaking, zhytje, tenis, biking, peshkimi dhe shumë më tepër. Kjo shtëpi e dekoruar klasik është e vendosur në një kompleks banimi me vila private, 1500 m larg nga qendra e Biograd na Moru, rrethuar me pemë ulliri, me pamje nga deti nga katet e sipërme, ndërsa pishinë gjerë jep pije freskuese në intimitetin e kopshtit. Ka 2 studiot këtu, për 2 persona secili, të dyja të pajisura me TV satelitor, wireless (WiFi) qasje falas në internet dhe me ajër të kondicionuar (opsional: Shpenzimet e ajrit të kondicionuar janë shtesë 5,00 EURO në ditë). Një studio ka një ballkon të vogël me pamje nga deti, tjetri nuk ka ballkon me pamje nga deti ose janë në dispozicion. Për më tepër, nuk është në këtë shtëpi tre apartamente për 4-5 persona, një në katin e parë, një në katin e 1 dhe një në katin e 2-të. Secila prej këtyre apartamenteve ka TV satelitor, Free Wi-Fi (WiFi) lidhje interneti dhe me ajër të kondicionuar (opsional: Shpenzimet e ajrit të kondicionuar janë shtesë 5,00 EURO në ditë). Makinë larëse është në dispozicion në këto apartamente, por jo në studiot. Linens Fresh ju pret tashmë dhe janë sjellë një herë freskët në javë. Check-in: pas 14:00 orë Check-out: deri 10:00 ora

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Dean Savovic

Friday, July 31, 2015
Close to nice beach, great pool and excellent hostess.
;