Guesthouse DIA

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament Guesthouse DIA, Biograd na moru

Përshkrimi

hartë

Politika e anullimit

  • 100 % refund if you cancel at least 15 days before check-in.
  • 50.00% refund if you cancel between 7 dhe 14 days before check-in.
  • 0.00% refund if you cancel between 0 dhe 6 days before check-in.

House rules

Check in after: 15:00
Checkout until: 09:30

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

Owner Information:

Ana Mrkic
Zgjidh datat tuaja

Qëndrimi Min është - net

Read our FAQs

Nga 55 €/natë
Rezervoni një