Ljubica

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Ljubica, Biograd na moru

Përshkrimi

Me qira 2 apartamente 4 + 1, me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe mobilje, të ajrit të kondicionuar, të aksesit në internet dhe parkim. Apartamentet janë të vendosura 200 metra nga plazhi, qendra tenisi, restorante dhe kënde lojërash. Biograd një vend ideal për një pushim të familjes!

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

armand IDZIAK

Monday, April 16, 2018
WŁASCICIELE DARDZO SYMPATYCZNI I MILI APARTAMENT REWELACJA OKOLICA CICH I SPOKOJNA GORĄCO POLECAM
Nga 40 €/natë
Qëndrimi Min është 3 net
Žarko Uroda
+385 (0)98 982 1941
Nga 40 €/natë
Kontakt