Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Villa Bibinje 1 ***, Bibinje

Përshkrimi

Bibinje Apartamenti ndodhet në afërsi të detit dhe i rrethuar nga pemë të pjekur ullinjtë. Vizitorët në Bibinje Apartament ketë parkim onsite për automjetet e tyre. Nga çdo apartament që ju keni një pamje të detit, ishujt e largët dhe Marina lokale dhe plazhi ndodhet vetëm 300 metra larg e cila ofron lehtësira falas dush. Kur ju vizitoni Bibinje ju do të përjetojnë ditë të gjata me diell, ku ju të kaloni kohë në plazh dhe natën ju mostrës kuzhinë lokale si ju shikojnë diellin vendosur mbi det, pas së cilës, pastaj ju do të trajtohet në një yll spektakolare mbushur qiellin si ju kurrë nuk kanë parë më parë. Në Bibinje Apartament ju mund të pushojnë në paqe dhe të qetë gjatë qëndrimit tuaj. Bibinje ndodhet rreth 5 kilometra nga qyteti i Zadarit dhe ofron 5 kilometra plazh pacenuar. Nga Bibinje ju mund të vizitoni parqet kombëtare dmth. Kornatit, Krka, Plitvice liqenet dhe Paklenica, ose ju mund të thith jetën kulturore e cila është në dispozicion në Zarë, duke përfshirë "organit Detit 'ose' spektakolare përshëndes të Diellit '. Bibinje ofron udhëtar disa restorante dhe kafene, dyqane të vogla, një veshje supermarkete lokale, një dyqan riparim për automjetin tuaj motorike apo motor varkë. Nuk është një zyrë postare me objekte të këmbimit të parave, një klinikë të përgjithshme praktikë, zyrën e një dentisti dhe një farmaci. Udhëtarët janë marrë edhe kujdesin e në Bibinje. Ne shohim përpara për të përshëndetur ju të Bibinje Apartament.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim
Nga 45 €/natë
Qëndrimi Min është 7 nights
Ivan Šimunic
+385 91 530 9354
Nga 45 €/natë
Kontakt