Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament Villa Medora, br.21, 2+1 osoba, Baška Voda

Përshkrimi

Ne jemi të vendosur vetëm 200 metra nga plazhet blu flamurin, në një shtëpi familjare, e pajisur plotësisht, apartamente sapo rinovuar, parking, internet (Wi-Fi), TV satelitor, ballkon të madh ... Na vizitoni dhe shikoni për veten tuaj cilësia e mysafirëve tanë të kënaqur kthehen përsëri dhe përsëri! Mirë se vini!

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 25 - 65 €/natë
Qëndrimi Min është 7 natë (s)
Sanja Carevic
00385 99 510 9039
Nga 25 - 65 €/natë
Kontakt
;