Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament Villa Medora, 2+1 osoba, Baška Voda

Përshkrimi

Ne jemi të vendosur vetëm 200 metra nga plazhi në shtëpinë e familjes, moderne, apartamente sapo rinovuar, parking, internet (Wi-Fi), TV satelitor, ballkon i madh  ... Na vizitoni dhe shikoni për veten tuaj cilësinë e klientëve tanë të kënaqur që të vijnë përsëri dhe përsëri! Mirë se vini!

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 35 - 65 €/natë
Qëndrimi Min është 7 natë (s)
Sanja Carević
00385 99 510 9039
Nga 35 - 65 €/natë
Kontakt