Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Villa Izabela I, Baška Voda

Përshkrimi

Mirë se vini në "Villa Izabela"! Rreshtin e parë pranë detit! Kjo është një lloj i një pushim që ju keni qenë kohë të gjatë duke pritur për të. Një një unik dhe i pakrahasueshëm. Në apartamentet tona të reja, të cilat madhësia 40m2 (ose më shumë) secila, dhe kanë një ballkon apo një tarracë, ju do të gjeni edhe më shumë se ju presin (ajer te kondicionuar, TV satelitor, makinë Kafe, çarçafë e këllëfë cilësia ...). Në apartamentet tona, pos dhomë gjumi, ju keni një dhomë të përditshme, në 30m2, ju mund të përdorni për fëmijën për të sleap, ose për 1 ose 2 të rritur. Dhe gjithçka që në pjesën më të bukur të Baška Voda, në rreshtin e parë nga deti, në një dru pishe ndodhet pranë një gravelbeach jashtëzakonshme. Të gjitha apartamentet ofrojnë një pamje të bukur të plazhit të jashtëzakonshme, arriti në jo më shumë se njëzet hapa. Në këto apartamente ju do të jetë gjithashtu duke shijuar pamjen e ishujve të Braç dhe Hvar, si edhe të gadishullit Peljesaçit së. Villa Izabela - zgjedhja juaj e mirë!

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Daria

Monday, September 5, 2016
Perfect place ,perfect view ! Owner so nice ,smiled ,helped and wonderful person ! I recommend i 100% !

František Drdák

Saturday, July 11, 2015
Všetko perfektné, more kúsok, hneď reštika, a ten výhľad :)

Julia

Wednesday, January 8, 2014
Rewelacyjny apartament nad samym morzem. Piękny widok, przemili właściciele. Polecam
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Gordana Ivandić
+385 (0)98 958 3657
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt