Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente VILLA RINO IV **** Promajna, Baška Voda

Përshkrimi

- Pool - Internet wireless falas - Pa pagesë tv satelitore - Air conditioning - Zona BBQ - Në afërsi të plazhit dhe dyqane - Shtrati pagesë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Ante Capin
+385 91 151 0 995
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt