Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente PRVA MASLINA - apartment HVAR, Baška Voda

Përshkrimi

"Prva maslina" është një tregti e re turistike, e cila siguron turistët me strehim me qira. Ajo është themeluar nga dashuria jonë dhe përkushtim për punë dhe dëshirën tonë për të siguruar mysafirët tanë respektohen strehim të rehatshme dhe pushime të këndshme. Cilësia jonë - Pushime juaj Orientuar Vizitor Apartamente komode dhe zoti Çmime të përballueshme Vend atraktiv Parking Ne jemi të vendosur në Baška Voda, një qytet të vogël dalmat në Riviera Makarska, i cili karakterizohet kryesisht nga pamje të qetë dhe jashtëzakonisht të bukur. Kushdo që na viziton, bëhet i hipnotizuar nga kombinimi magjik të detit blu, bimësi e harlisur gjelbër dhe gurë të bardhë të maleve Biokovo, e cila kulla mbi vendin. Në Baška Voda dhe mjediset përreth ju do të gëzojnë atmosferë të paharrueshme të taverna dalmat bashku me ofertë të pasur gastronomik e specialiteteve dalmate dhe këngë tradicionale dalmat. Shtëpia jonë është e vendosur në pjesën më tërheqëse të Baška Voda, në një liman të qetë pranë detit, por brenda mundësive të lehtë të qendrës së qytetit. Apartamentet tona janë vetëm 20 metra larg nga një nga plazhet më të bukur me guralecë në bregdetin e Adriatikut. Nga tarraca tonë ju do të shijoni pamje të mrekullueshme dhe qetësues të detit dhe ishujt pranë. E fundit por jo më pak, qëllimi ynë është që të krijojë një qasje individuale për secilin nga të ftuarit tanë dhe për të ofruar vëmendjen maksimale për të gjithë. Ngrohtësinë dhe mikpritjen e ushtrive dhe stafi do të ju përshëndes jo vetëm në ditën e ardhjes suaj, por edhe gjatë gjithë qëndrimit tuaj, që ju ofron mundësinë të ndjenjave në shtëpi.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 50 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Goran Juric
+385 98 385 612
Nga 50 €/natë
Kontakt