Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente DIVNA - SKALINADA, Baška Voda

Përshkrimi

Shtëpia është e vendosur në një pjesë të qetë të qytetit, rrethuar nga jeshile, 2 minuta në plazh dhe objektet e tjera esenciale. Hoteli ynë ofron strehim të rehatshme dhe të këndshëm. Pret janë miqësore dhe të dobishme dhe të gatshëm për të bëjë qëndrimi juaj më e këndshme. Shtëpia në qendër është e vendosur në një rrugë të qetë, në afërsi të plazheve, dyqanet, zyrat postare, restorante. Me kërkesë, ne mund të ju ndihmojë në organizimin e aktiviteteve tuaja (shëtitje me varkë ...) Apartamente të cilësisë janë renovuar dhe pajisur mirë (ajer te kondicionuar, TV satelitor). Apartament SKALINADA * Numri i krevateve-2 +2 * WC * Kuzhinë të pajisur plotësisht * Kati i parë * Ballkon * TV / SAT * Liri shtrati dhe peshqir * Air conditioning * Parking * Pets të lejuara (për një tarifë) * Pirja e duhanit lejohet * Përdorni një Barbecue të jashtëm

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Tanja Danilovic

Monday, September 9, 2019
Vec tri uzastopne godine ljetujemo u Baskoj Vodi u apartmanu Skalinada koji se nalazi na mirnoj lokaciji a u blizini centra mjesta i plaza. Apartman je potpuno opremljen, prostran, uz pomno odabrane detalje koji upotpunjuju enterijer ne ometajuci funkcionalnost. Izuzetno susretljivi i ljubazni domacini svake godine ucine da se osjecamo opusteno i vratimo kuci sa prekrasnim uspomenama radujuci se narednom ljetovanju u Baskoj. Najiskrenije preporuke!

Denis

Friday, August 31, 2018
Odličan smještaj na samo par minuta od mora i centra Baške Vode. Čisto, uredno, i mirno okruženje. Vrlo susretljivi domaćini. Iskrena preporuka za sve koji žele dobar odmor na lijepom mjestu.

Danuta

Wednesday, August 29, 2018
Apartament dobrze wyposażony, bardzo dobra lokalizacja, mili i pomocni właściciele. / Apartment well equipped, very good location, nice and helpful owners.
Nga 60 - 90 €/natë
Qëndrimi Min është 7 natë (s)
Iva Granić Zaninović
+385 98 416 827
Nga 60 - 90 €/natë
Kontakt