Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente DIVNA - NEBO, Baška Voda

Përshkrimi

Apartament Nebo * 3 dhoma të veçanta / shtretër të dyfishtë * 3 banjo dush * dhomë që jetojnë me një kuzhinë të pajisur plotësisht * Kati i dytë * 2 ballkone me pamje kopsht * Terrace * TV / SAT * Qasje në Internet * Liri dhe peshqir * Parking Shtëpia është në qendër të qytetit, shumë pranë plazhit, dyqane, zyra postare, restorante. Apartamentet e sapo rinovuar janë të rehatshme dhe të pajisur mirë (ajer te kondicionuar, TV satelitor, qasje në Internet). Nebo Apartament     * 3 dhoma gjumi dopio     * Living room me një kuzhinë     * 3 banjo dush     * Kati i dytë     * 2 ballkone + ballkon tarracë     * TV / SAT     * Qasje në Internet     * Liri dhe peshqir     * Kondicioner (dhome ndenje)     * Parking     * Pets të lejuara (pagesë shtesë)     * Pirja e duhanit lejohet     * Përdorimi i djeg me kërkesën e

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Brigita

Tuesday, October 18, 2016
Abbiamo allogiato in mese di agosto per due settimane nel appartamento „Nebo“. L'appartamento si trova a soli 100mt dalle splendide spiagge, centro, negozi e ristoranti. Quindi davvero comodissimo! La vista e mozzafiato e i tramonti incantevoli. Appartamento e super arredato e non manca proprio nulla, tre camere (due vista mare) tutte con aria condizionata e ognuna con il proprio bagno con la doccia. Per noi che eravamo in sette era ideale, cucina grande con anche un divano letto. Wi-fi in tutta la struttura e i ragazzi hanno apprezzato molto dai ragazzi. E per rendere la nostra vacanza ancora più bella ci sono signora Iva e marito Velibor, sono di una gentilezza assoluta e sempre disponibili per qualsiasi nostra richiesta. Parlano diverse lingue quindi comunicare con loro non è stato per niente difficile. Lo consigliamo veramente a tutti e noi non vediamo l'ora di ritornarci.

Šejla

Tuesday, August 30, 2016
Proveli smo sa prijateljima u ovom apartmanu prelijepih 7 dana.Kraj je miran,blizu najljepše plaže,apartman moderno uređen,posjeduje sve što je potrebno za porodicu,a vlasnici izuzetno ljubazni i srdačni ljudi.Osjećali smo se kao kod kuće.Toplo preporučujem boravak kod gospođe Ive.

Pawel

Friday, August 8, 2014
I spent almost 2 weeks in apartments Divina/Nebo. Nebo was perfect choice for 4 adults and 2 children. The great apartment’s location give You fast access to the beach, boardwalk and other facilities and entertainments of Baska Voda. On the other hand Nebo is large enough to spent joy time with 2 children in side (sometimes is raining). I almost forgot….. Iva, the owner, she took care about everything and treated us almost as family. Thank You Iva. Highly recommend. .
Nga 90 €/natë
Qëndrimi Min është 7 natë (s)
Iva Granic Zaninovic
+385 98 416 827
Nga 90 €/natë
Kontakt