Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Barbara II, Baška Voda

Përshkrimi

Apartamenti ka dy dhoma gjumi, dy banjo, kuzhinë, dhomë ngrënie dhe dy ballkone me pamje nga deti. Parking është ngjitur në ndërtesë. Guests mund të përdorni një vuaj në natyrë. Për të gjitha ushtrive të tjera të përmbajtjes janë në dispozicion.    Prindërit me fëmijë të vegjël të ditur gjatë festave furnizues për foshnjat, endacak dhe kosh.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Anna

Saturday, August 13, 2016
Właśnie wróciliśmy z wakacji w Baśka Voda . Apartament Barbara to miły domek z przyjaznymi właścicielami . Piękny widok z balkonu i blisko do centrum . Napewno tam wrócimy .
Nga 60 €/natë
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Antiša Šaric
00385 98 981 41 73
Nga 60 €/natë
Kontakt