Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente LUKA 1.1, Živogošće-Porat

Përshkrimi

Apartamente Luka ju ftojmë të kaloni pushime të paharrueshme në Zivogosce, një margaritar i Makarska Riviera. Zivogosce zemra e Makarska Riviera, vend i njohur për atë e plazhet e bukura me guralecë është vendi i duhur për pushime verore unfforgetable në Dalmaci (Kroaci). A1.1 apartament në katin e parë për 8 + 1 persona Ky apartament 3 dhoma gjumi me 2 banjo dhe dhomen e ndjenjes i përshtatet të përkryer familjet e mëdha me fëmijë dhe grupe deri në 10 persona. Duke mbuluar katin e parë të plotë të shtëpisë (80 m2) me hyrje të veçantë dhe tarracë të bukur që ju do të gëzojnë nivel të pakrahasueshëm të privatësisë. Tarracë të madhe private (50 m2) me pamje gjirin e Zivogosce do të ju ofrojë rehati të madhe verore.     * Apartament ka:     * 2 dhoma gjumi me krevat dopio dhe të vetme     * 1 dhoma gjumi me krevat dopio     * 2 Banjo     * Living room me me 2 vende ankorimi shtesë     * Dhomë ngrënie     * Kuzhina me frigorifer, frigorifer, sobë me gaz dhe furrë     * Tarracë private prej 50 m2     * Sun-tendë     * Seaview     * SAT TV     * Parking Car Mysafirët tanë mund të përdorni: barbeque, dush në natyrë, me qira një varkë .. Gëzojnë mikpritjen tonë, rehati suprem, ujë të pastër të detit dhe natyrën e paprekur.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Iwona

Thursday, March 21, 2013
Apartament piękny, czyściutki, wyposażony, funkcjonaly. Gospodarze przemili, pomocni i właściwie ma każde zawołanie. Do plaży blisko, na miejscu kościół, sklep, piekarnia, knajpki. Zdecydowanie polecam!
Nga 114 - 144 €/natë
Qëndrimi Min është 7 natë (s)
Zemira Milišić
0038598 1806 750
Nga 114 - 144 €/natë
Kontakt