Kërkim për shtëpi pushimesh me qera

Rezultatet: 33
Apartamente SUN II, Ulcinj, Mali i Zi

Mali i Zi → Ulcinj

Apartamente SUN II

A keni dëgjuar për Don Kishoti i Malit të Zi? Historia na tregon se autori i famshëm spanjoll Miguel Cervantes, i cili shkroi librin e famshme Don Kishoti, u kap në Ulqin për disa vite pasi u kapen me det Corsair piratët në brigjet e Barcelonë, Spanjë. Pavarësisht statusit të saj ...

U dërgua: 2009-07-29, Vizitorët: 23677, Kërkesat: 200

me porosi
Qëndrimi minimal: 1 nata
Personat: 6
Dhomat: 2
Banjo: 2
Pishina Hapësira për parking Transporti nga aeroporti Shërbim interneti Pamje nga deti
Apartamente ADRIATIC II, Ulcinj, Mali i Zi

Mali i Zi → Ulcinj

Apartamente ADRIATIC II

Ulqini është qyteti më jugor të Malit të Zi, në kufi me Shqipërinë. Kjo është një qytet që ka ditë më diell në bregdetin e Malit të Zi. Ulqini ka plazhin më të gjatë në Mesdhe, e cila mbulon mbi 13 km, plazhi shkëmbor, shërimin e plazhit (grave) në të ...

U dërgua: 2009-10-31, Vizitorët: 25712, Kërkesat: 236

35-70 €  / nata
Qëndrimi minimal: 5 nata
Personat: 3+2
Dhomat: 3
Banjo: 1
Hapësira për parking Transporti nga aeroporti Shërbim interneti Pamje nga deti
Apartamente BUZUKU II, Ulcinj, Mali i Zi

Mali i Zi → Ulcinj

Apartamente BUZUKU II

Grand Beach është një fenomen i madh natyror e bukuri. Plazhi është 5 km larg nga Ulqini. Gjatësia e plazhit është rreth 13 km dhe gjerësia mesatare e saj është rreth 60m. Për shkak të njerëzve të tillë shkallë lokale dhe quhet "Ulqini s` Copacabana ". Velika Plaza Ulqinit shtrihet nga ...

U dërgua: 2010-03-30, Vizitorët: 31953, Kërkesat: 213

45-55 €  / nata
Qëndrimi minimal: 1 nata
Personat: 3+2
Dhomat: 2
Banjo: 1
Hapësira për parking Shërbim interneti
Apartamente SUNSHINE, Ulcinj, Mali i Zi

Mali i Zi → Ulcinj

Apartamente SUNSHINE

Apartamente janë vendosur në zemër të Ulqinit, i rrethuar nga palma dhe pishave. Ne kemi 2 apartamente me pamje në det spektakolare, duke ecur në distancë prej 200 m nga një plazh të vogël dhe e vjetër e qytetit. "Sunshine" Apartamentet janë të rehatshme për çifte, familje dhe grupe që janë ...

U dërgua: 2011-02-18, Vizitorët: 18707, Kërkesat: 169

50-70 €  / nata
Qëndrimi minimal: 1 nata
Personat: 9
Dhomat: 3
Banjo: 1
Hapësira për parking Transporti nga aeroporti Shërbim interneti Pamje nga deti
Apartamente DAYS INN Family I , Ulcinj, Mali i Zi

Mali i Zi → Ulcinj

Apartamente DAYS INN Family I

Ulqini është destinacion i gjerë i njohur. Qyteti i Ulqinit ndodhet në zonën më jugore të Malit të Zi e detit bregdetit dhe përveç trashëgimisë it 'e cila është shumë e pasur, të ftuar kryesisht vendosni të vizitoni këtë destinacion për shkak të plazheve ajo e madhështore, një prej tyre ...

U dërgua: 2012-06-19, Vizitorët: 19385, Kërkesat: 289

10-12 €  / person
Qëndrimi minimal: 3 nata
Personat: 8+1
Dhomat: 4
Banjo: 3
Hapësira për parking Transporti nga aeroporti Shërbim interneti Pamje nga deti
Apartamente Kepi Gjerana II, Ulcinj, Mali i Zi

Mali i Zi → Ulcinj

Apartamente Kepi Gjerana II

Kepi ​​Gjerana Banesat janë të vendosura në fillim të një plazh të gjatë në Ulqin, 10 milion vetëm nga plazhi. Ju ofron e 8 të pajisura mirë dhe të rehatshme apartamente të 50m2, apartamente Porto ofrojë një pamje të rrallë panoramike e plazhit të gjatë dhe Detit Adriatik. MIRESEVINI

U dërgua: 2013-02-20, Vizitorët: 13431, Kërkesat: 120

35-55 €  / nata
Qëndrimi minimal: 1 nata
Personat: 3+1
Dhomat: 1
Banjo: 1
Hapësira për parking Transporti nga aeroporti Shërbim interneti Pamje nga deti
Apartamente Kepi Gjerana III, Ulcinj, Mali i Zi

Mali i Zi → Ulcinj

Apartamente Kepi Gjerana III

Apartamente Kepi Gjerana është e vendosur në fillim të një plazh të gjatë në Ulqin, 10 milion vetëm nga plazhi. Ju ofron e 8 të pajisura mirë dhe të rehatshme apartamente të 50m2, apartamente Porto ofrojë një pamje të rrallë panoramike e plazhit të gjatë dhe Detit Adriatik. MIRESEVINI

U dërgua: 2013-02-20, Vizitorët: 12247, Kërkesat: 198

35-55 €  / nata
Qëndrimi minimal: 1 nata
Personat: 2+2
Dhomat: 1
Banjo: 1
Hapësira për parking Shërbim interneti Pamje nga deti
Apartamente Onyx III, Ulcinj, Mali i Zi

Mali i Zi → Ulcinj

Apartamente Onyx III

Apartamente janë vendosur në një vend tërheqës dhe të qetë në Ulqin, me pamje të bukur e detit dhe qytetit të vjetër. Apartamente janë në afërsi të plazhit me rërë dhe plazhi me gurë. Jo larg nga ne dhe pyll me pisha, i njohur për vetitë e saj shëruese të siguruara, ...

U dërgua: 2014-06-25, Vizitorët: 4061, Kërkesat: 40

me porosi
Qëndrimi minimal: 3 nata
Personat: 4+1
Dhomat: 2
Banjo: 1
Hapësira për parking Transporti nga aeroporti Shërbim interneti Pamje nga deti
Apartamente etna, Ulcinj, Mali i Zi

Mali i Zi → Ulcinj

Apartamente etna

E vendosur 1 km nga plazhi me rërë të gjatë, ETNA apartamente në studio janë të stilit modern i pajisur me ajër-kusht, TV, WiFi, kuzhine, banjo dhe mobilje ballkon me pamje deti, apartamente Etna ofron gjithashtu një pishinë outdor dhe parking privat. Apartamente ETNA ofrojë 11 apartamente në studio dhe një ...

U dërgua: 2014-06-27, Vizitorët: 3844, Kërkesat: 40

me porosi
Qëndrimi minimal: 1 nata
Personat: 4+1
Dhomat: 2
Banjo: 2
Pishina Hapësira për parking Transporti nga aeroporti Shërbim interneti Pamje nga deti
Apartamente Adriatic VI, Ulcinj, Mali i Zi

Mali i Zi → Ulcinj

Apartamente Adriatic VI

Ulqini është qyteti më jugor të Malit të Zi, në kufi me Shqipërinë. Kjo është një qytet që ka ditë më diell në bregdetin e Malit të Zi. Ulqini ka plazhin më të gjatë në Mesdhe, e cila mbulon mbi 13 km, plazhi shkëmbor, shërimin e plazhit (grave) mbi të ...

U dërgua: 2014-12-16, Vizitorët: 2603, Kërkesat: 23

30-55 €  / nata
Qëndrimi minimal: 1 nata
Personat: 2+2
Dhomat: 3
Banjo: 1
Hapësira për parking Transporti nga aeroporti Shërbim interneti
OpenX has been installed, but no configuration file was found.